Partnerzy

A A A

Konferencja Naukowa – „Zmiany i innowacje organizacyjne a rozwój potencjału pracowników”

W dniach 14-16 kwietnia 2011 roku członkini naszego Koła wzięła udział w IV Ogólnopolska Konferencja Naukowo – Szkoleniowa z cyklu Trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi – „Zmiany i innowacje organizacyjne a rozwój potencjału pracowników”.

Organizatorem Konferencji była Katedra Systemów Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Partnerem organizatora jest Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi „Experience”. Problematyka IV Konferencji dotyczyła miejsca i roli pracowników w procesie zmian i wprowadzania innowacji w przedsiębiorstwie.

Pierwszego dnia po uroczystym powitaniu gości, wszyscy uczestnicy wygłaszali referaty, w trakcie których nierzadko wynikały ciekawe dyskusje. Prezentacje podzielone były na dwie sekcje – w trakcie pierwszej swe prace badawcze prezentowali doktoranci, druga sesja była przeznaczona na debiuty studenckie. Wieczorem, odbył się uroczysty bankiet w Restauracji „Gęsi Puch”.

Drugi i trzeci dzień poświęcony był na szkolenia i interesujące wykłady. Tematyka ich była szeroka, jednak wszystko skupiało się według zarządzania zasobami ludzkimi – wykorzystanie umiejętności miękkich, motywowanie zespołów o niskiej potrzebie osiągnięć, coaching, komunikacja, employer branding.

Konferencja zakończyła się pożegnalnym obiadem. Było to bardzo ciekawe wydarzenie w trakcie którego można było zdobyć zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę.

Natalia Jędrzejewska