Partnerzy

A A A

O Kole

Witajcie studenci !!!

 

Koło Naukowe Ekonomistów jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych organizacji i najstarszym Kołem Naukowy na SGGW, a także jednym z najstarszych, funkcjonujących w Polsce. Naszą działalność można było zaobserwować już w momencie powstania Wydziału Nauk Ekonomiczno – Rolniczych (1953 r.), a oficjalne rozpoczęcie aktywności pod marką KNE SGGW, datuje się na dzień 10 czerwca 1961 r.

KNE SGGW w swych kręgach zrzesza mnóstwo ciekawych świata, ambitnych i kreatywnych studentów, którzy wiedzą, że z KNE mogą osiągnąć sukces i zyskać wspaniałych, niezawodnych przyjaciół.

Wielu ludzi dziwi się czemu niektórzy członkowie KNE, tak bardzo angażują się w jego działalność. Działania w tego typu organizacjach, to nie tylko atrakcyjny wpis w CV, ale przede wszystkim praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej na studiach, nie tylko wiedzy ekonomicznej, ale także szkoła zarządzania ludźmi, funduszami organizacji, sztuka organizowania wydarzeń czy własnego czasu pracy. KNE kształtuje osobowość, pozwala lepiej poznać samego siebie, uczy radzić sobie z problemami, na jakie każdy z nas może natknąć się w późniejszym zawodowym życiu.

Należy pamiętać, że KNE to nie tylko praca, ale też wiele przyjemności i ciekawych znajomości. TO MY – CZŁOKOWIE KNE – decydujemy z kim chcemy współpracować i co chcemy na tej współpracy zyskać. W naszych zbiorach można natknąć się na wizytówki rozpoznawalnych w całym kraju, a nawet Europie, ludzi biznesu o bardzo interesujących osobowościach. To właśnie dzięki nim i naszym ciągłym staraniom, czerpiemy inspiracje do naszych działań, dzięki czemu działamy aktywnie już ponad pół wieku!!!

Skąd w nas tyle pasji i wytrwałości? Oprócz wielu organizowanych corocznie wydarzeń takich jak konferencje, seminaria, szkolenia czy warsztaty, zajmujemy się zwiedzaniem świata, poznawaniem techniki produkcji i zarządzania oraz sytuacji ekonomicznej najbardziej rozpoznawalnych światowych marek. Tylko w bieżącym roku akademickim, mieliśmy okazję zwiedzić Łódź i Berlin, a planowane są jeszcze 2 wyjazdy!!!

KNE niejednokrotnie wymaga od nas wielu poświeceń, zaangażowania i wytrwałości. Niejednokrotnie zabiera nam wiele czasu i energii, ale my wiemy że warto!!! Czujemy się częścią historii i wierzymy, że będziemy ją dalej tworzyć!!!

Wierzymy, że ludzie tacy jak my są przyszłością tego kraju!

Dołączcie do nas! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Zespół KNE SGGW

www.kne.sggw.pl